lnu.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Review of the paper by Peter Kukucka, "Jumps of the fundamental solution matrix in discontinuous systems and applications" Nonlinear Analysis 66 (2007) 2529-2546, Elsevier.
Högskolan i Kalmar, Naturvetenskapliga institutionen.
2007 (engelsk)Inngår i: Zentralblatt MATHArtikkel, forskningsoversikt (Annet vitenskapelig) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2007.
HSV kategori
Forskningsprogram
Naturvetenskap, Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:lnu:diva-5094OAI: oai:DiVA.org:lnu-5094DiVA, id: diva2:315075
Tilgjengelig fra: 2010-04-28 Laget: 2010-04-28 Sist oppdatert: 2011-06-09bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Person

Melin, Jan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Melin, Jan
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 106 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf