lnu.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Approximation of unbounded functions by linear positive operators
Thapar Institute of Engineering and Technology, India.
Uppsala University, Sweden.
1996 (engelsk)Inngår i: Mathematische Nachrichten, ISSN 0025-584X, E-ISSN 1522-2616, Vol. 180, nr 1, s. 85-93Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1996. Vol. 180, nr 1, s. 85-93
HSV kategori
Forskningsprogram
Naturvetenskap, Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:lnu:diva-6540DOI: 10.1002/mana.3211800106OAI: oai:DiVA.org:lnu-6540DiVA, id: diva2:326993
Tilgjengelig fra: 2010-06-25 Laget: 2010-06-25 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Sollervall, Håkan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Sollervall, Håkan
I samme tidsskrift
Mathematische Nachrichten

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 91 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf