lnu.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
p-adic Colombeau-Egorov type theory of generalized functions
Växjö universitet, Fakulteten för matematik/naturvetenskap/teknik, Matematiska och systemtekniska institutionen. (ICMM)ORCID-id: 0000-0002-9857-0938
2005 (engelsk)Inngår i: Mathematische Nachrichten, ISSN 0025-584X, E-ISSN 1522-2616, Vol. 278, nr 1-2, s. 3-16Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2005. Vol. 278, nr 1-2, s. 3-16
HSV kategori
Forskningsprogram
Naturvetenskap, Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:lnu:diva-7262DOI: 10.1002/mana.200310222OAI: oai:DiVA.org:lnu-7262DiVA, id: diva2:343583
Tilgjengelig fra: 2010-08-14 Laget: 2010-08-14 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Khrennikov, Andrei

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Khrennikov, Andrei
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematische Nachrichten

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 282 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf